DOSTAWA I FORMY PŁATNOŚCI

DOSTAWA

1. Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie od 1 do 3 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.

2. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:

a) Paczkomaty InPost

b) Przesyłka kurierska InPost

3. Dostawy realizowane są na terenie Polski i Unii Europejskiej (Dostawy w Unii Europejskiej realizowane są po indywidualnym uzgodnieniu warunków. W tym celu, Klient powinien skontaktować się ze Sprzedawcą)

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki. 

5. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. 

6. Koszty dostaw Produktów fizycznych podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed złożeniem Zamówienia. Ceny Produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu. 

7. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy. 

8. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 2 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu. 

9. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem – czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu otrzymania od Sprzedawcy wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie Zamówienia. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Aktualny cennik dostaw: 

Sposób dostawy Przedpłata (przelew lub płatność online) Pobranie Czas dostarczenia Firma kurierska 1-3 dni robocze InPost Paczkomat 3-4 dni robocze 

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI 

1. Ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne (w tym podatek VAT). 

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty: 

a) przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy. W tym celu proszę skontaktować się ze Sprzedawcą na dane kontaktowe podane w Regulaminie; 

b) przelewem elektronicznym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy za pośrednictwem systemu Paynow – na przelewie w polu „Tytułem” prosimy podać co najmniej numer Zamówienia; 

c) kartą płatniczą, za pośrednictwem operatora kart płatniczych ____________________________. Autoryzacja i przewarzanie danych osobowych odbywa się za pośrednictwem danego banku; 

d) za pobraniem - płatne przy odbiorze Produktu. Produkt zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze;

3. Do każdego Zamówienia wystawiana jest faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta automatycznie, na co Klient niniejszym wyraża zgodę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl